Spokojna głowa “Kobieta niezależna” oczami kobiety niezależnej

Październik 1, 20180

Czyli relacja ze szkolenia Kamili Rowińskiej.

Kamila Rowińska inspiruje mnie od dawna. Jest dla mnie żywym przykładem na to, że jeśli się czegoś bardzo chce, robi się to z pasją, a przy tym ciężko pracuje, to nie ma rzeczy niemożliwych. W jej szkoleniu “Kobieta niezależna” wzięło już udział ponad 11 tys. kobiet, więc nie wyobrażałam sobie, że może mnie na nim zabraknąć we Wrocławiu 29 września.

Szkolenie zrobiło na mnie wrażenie pod wieloma aspektami. Przede wszystkim pozytywna energia, jaka panowała na szkoleniu, nie tylko dzięki Kamili ale również dzięki ok. 800 wspaniałych kobiet, które wzięły w nim udział. Bez wątpienia była to świetna okazja do poznania niesamowitych kobiet i nawiązania nowych kontaktów.

Sama Kamila również mnie nie zawiodła. Jej poczucie humoru, wiedza, uroda, pewność siebie sprawia, że szkolenie mija ekspresowo, a Ty sama nabierasz powera do działania. Ja osobiście nie mogłam się doczekać kiedy po szkoleniu dotrę do hotelu i zacznę wprowadzać w życie jej cenne rady.

Kamila bardzo dużo uwagi poświęca sprawom finansowym. Kilkakrotnie podkreśla jak ważne jest być niezależną finansowo, uczy jak zrobić bilans swoich finansów oraz jak zarządzać swoim budżetem. Tutaj posługuje się metodą T. Harva Ekera, która była dla mnie czymś zupełnie nowym.  Moje planowanie wydatków było do tej pory efektywne, ale bardziej intuicyjne. Dlatego też tego samego dnia rozplanowałam swój budżet na nowo i mam nadzieję, że wkrótce będę mogła się z Wami podzielić rezultatami.

Jako mama karmiąca jedyne co bym poprawiła to plan szkolenia. Brakowało mi rozpisanego planu dnia, a szczególnie informacji co do przerw.  Przerwy były nie do przewidzenia, a przerwa lunchowa opóźniła się znacznie. Wymagało to od mojego męża dwa razy więcej organizacji logistycznej, a mój biust w pewnych momentach mało nie eksplodował 🙂

Koszt szkolenia w cenie regularnej to  ok. 490 PLN. Bilety z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem można było nabyć w promocyjnej cenie 230 PLN. Uważam, że warto jest  zainwestować te pieniądze, bo jeśli wprowadzisz w życie rady Kamili to ta kwota zwróci się błyskawicznie.

Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej, ale nie masz ochoty jechać na szkolenie, to polecam książkę Kamili “Kobieta niezależna”.

Ja z pewnością jeszcze do Kamili wrócę.

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/09/Novaja-logo-w.png

Zajrzyj też na…

Copyright by NOVAJA.PL / realizacja ADNINJA.PL