http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/09/joanna3.jpg

Joanna
Marszał-Šesták

Life & Business coach, założycielka novaja.pl, pasjonatka sportu, szczęśliwa żona i mama

Jej wizją jest świat pełen pewnych siebie i aktywnych fizycznie kobiet, które nie boją się walczyć o swoje marzenia i mają odwagę zmieniać siebie i swoje otoczenie na lepsze.
Jej misją jest wzmacniać kobiety w podejmowaniu decyzji o zmianach i wspierać je w drodze do realizacji ich celu.
http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/10/3a.jpg
http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/10/happy-mum-sport-happiness.jpg

Sport i coaching

W Londynie spędziłam zaledwie kilka miesięcy. Podczas mojego pobytu poznałam wspaniałego człowieka, który uświadomił mi jaką moc ma coaching. Po raz pierwszy w życiu zostałam wysłuchana, zmotywowana do działania i uwierzyłam w swoje możliwości. Od tamtego momentu zaczęłam poszerzać swoją wiedzę na temat coachingu i wprowadzać metody coachingowe w swoim życiu.

W Londynie po raz pierwszy zobaczyłam również maraton uliczny. Uśmiechy biegaczy przekraczających linię mety zrobiły na mnie tak ogromne wrażenie, że tego samego dnia postanowiłam, że z ‘kanapowca’ zmieniam się w sportowca.

W ciągu zaledwie 5 lat od momentu kiedy podjęłam decyzję o zmianach moje życie nabrało kolorów, a sport stał się nieodłącznym elementem mojego życia.

Moja historia

Kilka lat temu miałam wrażenie, że wszystko w moim życiu jest poza moją kontrolą. Przez serię niepowodzeń na każdym polu (nieudany związek, praca bez perspektyw, oblany egzamin warunkowy na studiach, rozwodzący się rodzice), w wieku 25 lat rzuciłam pracę, wzięłam urlop dziekański na drugim kierunku studiów i z dnia na dzień wyjechałam do Londynu pracować jako au pair. Na tamtem moment była to jedna z trudniejszych decyzji w moim życiu, gdyż miałam wrażenie, że zamiast rozwijać się zawodowo, robię milowy krok do tyłu. Czułam, że bliżej mi do nastolatki, która kończy maturę, niż do dorosłej kobiety po studiach.
Dziś po kilku latach mogę śmiało potwierdzić, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/10/running-sport-outdoor-happy.jpg
http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/09/asia5.jpg

Efekty

Dziś na koncie mam takie sukcesy sportowe jak maraton (42km), kilkadziesiąt półmaratonów i triatlonów (kombinacja pływania, jazdy na rowerze i biegu), jednak największą przyjemność sprawia mi jogging z mężem i synkiem w wózku. Trening nauczył mnie jak wyznaczać cele, jak sprawnie planować swój dzień, jak pokonywać swoje własne słabości i przede wszystkim, aby mierzyć wysoko.

Moja kariera zawodowa w korporacji również nabrała niesamowitego tempa. Dzięki coachingowi nauczyłam się wyciągnąć z korporacji to co najlepsze dla mnie. Moje zarobki wzrosły kilkakrotnie oraz otrzymałam kontrakt międzynarodowy, dzięki któremu zdobyłam cenne doświadczenie i zwiększyłam swoją wartość na rynku pracy. Zaczęłam nieustannie się szkolić i inwestować w swoje umiejętności. Dziś jestem certyfikowanym Personal Performance Coachem oraz pracuję nad dyplomem coacha biznesowego. Dzięki temu otworzyłam sobie drzwi do kariery, o której marzyłam od dawna.
Przy tym wszystkim znalazłam czas na życie prywatne i dziś jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Ostatnie kilka lat, w których regularnie uprawiam sport, wprowadzam metody coachingowe oraz zdrowo się odżywiam zrewolucjonowały moje podejście do życia. Przestałam obawiać się zmian, zaczęłam podążać za marzeniami, żyje na własnych warunkach oraz głęboko wierzę, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Z całego serca wierzę
Teraz czas na Ciebie!

Dziś swoją wiedzą chciałabym podzielić się z Tobą. Wierzę, ze każda kobieta zasługuje na życie na własnych warunkach i że Ty też masz siłę, aby wywrócić swoje życie do góry nogami lub po prostu zmienić je na lepsze – takie wymarzone.

Wciąż się wahasz?
nie ma problemu, z chęcią Ci pomogę w odnalezieniu
Twojego NovaJa!

Dzięki moim programom
staniesz się…

Silniejsza emocjonalnie
Pewna siebie
Odnajdziesz swoje pasje
Rozwiniesz swoją karierę
http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/09/motylek.png

Zapraszam
do kontaktu

Co o mnie
mówią

moje klientki
http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/01/quote.png
Firstly, I would like to thank Joanna Marszal for coaching me, it was great
and helped me a lot in my personal and professional development. 
Joanna has unique questioning techniques and well developed understanding, with a
great listening power.

Amna K., Londyn

http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/01/quote.png

Sesje coachingowe z Joanną były bardzo owocne i pomogły mi wprowadzić istotne zmiany w moim życiu. Porzuciłam moje stereotypowe schematy myślenia i byłam w stanie znaleźć nowe rozwiązania. Joanna pomogła mi ustalić priorytety moich potrzeb i oczekiwań wobec życia.  Zaczęłam pozytywnie patrzeć w przyszłość i poczułam się bardziej pewna siebie. 

Marta S., Paryż

http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/01/quote.png
I can confirm I completed 6 coaching sessions with Joanna. All the sessions were conducted in a professional manner and Joanna was always punctual and well prepared.
I always looked forward to my coaching conversations with her. She inspired me to set clear and focused goals and helped me to progress towards achieving them. Through her powerful questioning she helped me to stay focused.

Afshan M., Londyn 

http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/01/quote.png

Joanna jest wyjątkowym coachem pełnym pozytywnej energii.  Sesje z Joanna pomogły mi nabrać jasności co do moich celów i  zyskać pewność siebie, że jestem w stanie je osiągnąć. Joanna swoim profesjonalnym podejściem potrafiła stworzyć bardzo przyjazną i bezpieczną atmosferę, dzięki czemu z  łatwością moglam się otworzyć i dzielić swoimi wewnętrznymi ograniczeniami.

Aga K, Guildford