http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/09/relax.jpg

Spokojna
zrelaksowana głowa

Największą przeszkodą na drodze do osiągnięcia naszych marzeń jesteśmy my same. Ba! Często my nawet nie dopuszczamy myśli, że możemy być szczęśliwe i że to my zasługujemy na sukces. W rezultacie powielamy życie naszych rodziców lub znajomych, zadowalamy się byle czym, godzimy się na przeciętność i tak mijają dni, tygodnie i lata.

Ja sama jeszcze do niedawna nawet nie dopuszczałam myśli, że mogę żądać od życia więcej. Wydawało mi się, że skoro zarabiam więcej niż przeciętnie, mam pracę, którą całkiem lubię, to właściwie powinno mi to zupełnie wystarczyć. Tylko, że moja prawdziwa Ja szeptała mi do ucha, że to nie jest TO o czym ja marzę. Niestety mój wewnętrzny krytyk natychmiast włączał się do akcji i powtarzał “nie dasz rady.. Tobie się nie uda… zobacz, inni są lepsi od Ciebie… “

Zaczęłam więc bacznie przyglądać się innym kobietom sukcesu i zdałam sobie sprawę, że sukces nie jest kwestią przypadku. Sukces to praca każdego dnia i bezgraniczna wiara w siebie i w swoje możliwości. Wszystko jest w naszej mocy, tylko najpierw musimy odblokować nasz potencjał i znaleźć wewnętrzną siłę.

Długo szukałam tej siły i odnalazłam w coachingu. Coaching wydobywa ze mnie to co najlepsze i dzięki coachingowi zdałam sobie sprawą, jak nasze myśli determinują nasze zachowania. Najczęściej poddajemy się, bo boimy się opinii innych lub najzwyczajniej boimy się porażki. Wszystko zaczyna się w naszej głowie, i dopóki nie zmienimy naszych myśli, nic nie jest w stanie zmienić nas.

Dziś razem z Tobą chce pokonywać nasze wewnętrzne ograniczenia i sięgać po sukces. Wierzę, że możemy to osiągnąć tylko wtedy, gdy nasze myśli są pozytywne, a głowa spokojna i zrelaksowana. I tym będę się z Tobą dzielić na mojej stronie.

http://novaja.pl/wp-content/uploads/2018/10/sitting-on-the-grass-working-outdoor.-happy.-sport.jpg